Anasayfa / Genel / Derneğimizin 4. Genel Kurulu Yapıldı

Derneğimizin 4. Genel Kurulu Yapıldı

Balıkesirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneğimizin 4. Olağan Genel Kurulu 04.11.2018 tarihinde üyelerimizin katılımları ile Oda ve Dernekler binasında mevcut derneğimizde yapılmıştır.

Genel kurul sonucunda İsmail ÖNAY başkanlığa, Yönetim Kurulu üyeleri ise Mümin ŞAFAK, Mustafa GÖKTÜRK, İlyas SARP, Serdar ÖZGEDİK, Ali ÇAY ve Yusuf GÜNGÖREN

Denetim Kurulu Üyeleri ise; Mustafa DÖĞEN, Mustafa BODUR ve A. Osman DAŞKAN seçilmişlerdir.

Yeni seçilen Yönetim Kurulu adına Başkan İsmail ÖNAY;

‘’Yaşadığımız bu güzel Manisa kentini yurt benimseyen toplumu bütünlük içine getiren sivil toplum örgütleri içinde doğup büyüdüğümüz ilimizi unutmayan ve bu duygularını her zaman her platformda çekinmeden, göğsünü kabartarak ifade eden, birbirini sevmeyi ve anlamayı başarmış, hemşericilik ruhunu en üst seviyede taşıyan toplumlardan olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bizler yeni seçilen heyetler olarak;

    Hemşerilerimizle dayanışmanın güzelliklerini, yardımlaşmanın ayrıcalıklarını ve kardeşlik bağlarının vazgeçilmezliğini, yaşadığımız kent olan güzel Manisa ilimizde başta kültürel kaynaşma olmak üzere ve yaşanabilir bir kent için her projeye katkıda bulunarak sorumluluk almayı hedefleyeceğiz.’’Dedi.

Balıkesirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu olarak derneğimizin kurulduğu tarihten itibaren emeklerini esirgemeyen bütün Balıkesirli ve Manisalı hemşerilerimize teşekkür ederiz.

 

Hakkında mabalder manisa

Diğer Gelişmeler

Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Hemşerimiz İsa Özdemir

Doğdukları topraklardan farklı kentlere çeşitli nedenlerle göç eden ve hemşerilik kültürü ile birlikte yaşayan insanlar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir