Anasayfa / Genel / Balıkesirliler Derneklerinin Çalıştayı Sındırgı İlçesinde Gerçekleşti

Balıkesirliler Derneklerinin Çalıştayı Sındırgı İlçesinde Gerçekleşti

aaaaYurt içi ve dışında faaliyet gösteren ”Balıkesirliler Dernekleri Çalıştayı” Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde gerçekleşti. Sındırgı Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen iki oturumluk çalıştay da derneklerin genel durumları hakkında istişareler yapıldı, Balıkesir ilinin tanıtımı için ne tür etkinliklerin yapılabileceği hususu masaya yatırıldı. Katılım sağlaya 14 derneğin yönetim kurulu başkanları derneklerin daha etkin hale nasıl getirilebileceği konusunda ise bilgi alışverişinde bulunuldu.

Toplantılar Sındırgı Belediyesi yeni hizmet binası toplantı salonunda gerçekleştirilirken ilk gece ise kültür şöleni yaşandı. Sındırgı Belediye Oteli toplantı salonunda gerçekleştirilen Belediye Güreş takımı peşrev gösterisi ve Dursunbey Barana Ekibinin hazırladığı Barana gecesi ise geceye renk kattı, Balıkesir yöresine has kültür şölenine dönüştü.

İkinci gün gerçekleştirilen toplantı sonrasında ise Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü rehberliğinde Sındırgı tanıtım gezisi düzenlendi.  Doğal Şehir olarak nitelendirilen Sındırgı ilçesinin termal kaynakları ve tesisleri ile doğal güzellikler ziyaretçilere tanıtıldı.

TV 100 HABERİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

FİLM İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

 

Hakkında mabalder manisa

Diğer Gelişmeler

Balıkesir Saat Kulesi

Balıkesir Saat Kulesi, 1829 yılında Giritli Mehmet Paşa tarafından İstanbul Galata Kulesi’nin benzeri olarak silindir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir