Anasayfa / Genel / 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

14

Balıkesirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneğimizin 3. Olağan Genel Kurulu 26.11.2015 Perşembe günü üyelerimizin katılımları ile Manisa Öğretmen Evi’nde yapılmıştır.

Genel kurul sonucunda İsmail ÖNAY başkanlığa,
Yönetim Kurulu üyeleri ise Mehmet ÇETİNKAYA, Sayim CAN, Mehmet DALMA, Eyüp KESKİN, Mümin ŞAFAK ve Harun GÜMÜŞ,
Denetim Kurulu Üyeleri ise; Mustafa DÖĞEN, Yüksel KÖSE ve Rahmi SAVAŞÇI seçilmişlerdir.

Yeni seçilen Yönetim Kurulu adına Başkan İsmail ÖNAY;
‘’Yaşadığımız bu güzel Manisa kentini yurt benimseyen toplumu bütünlük içine getiren sivil toplum örgütleri içinde müstesnalığı ile doğup büyüdüğümüz ilini unutmayan ve bu duygularını her zaman her platformda çekinmeden, göğsünü kabartarak ifade eden, birbirini sevmeyi ve anlamayı başarmış, hemşericilik ruhunu en üst seviyede taşıyan, ne mutlu ki nadir toplumlardan olmanın gururunu da yaşayan Balıkesirlileriz.
Bizler yeni seçilen heyetler olarak;
Hemşerilerimizle dayanışmanın güzelliklerini, yardımlaşmanın ayrıcalıklarını ve kardeşlik bağlarının vazgeçilmezliğini, yaşadığımız kent olan güzel Manisa ilimizde başta kültürel kaynaşma olmak üzere ve yaşanabilir bir kent için her projeye katkıda bulunarak sorumluluk almayı hedefleyeceğiz.’’ Dedi.

Balıkesirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak 2012 yılından itibaren görev yapan Başkanımız Sn. İsa ÖZDEMİR’e ve yönetim kurullarına hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

Genel kuruldan kareler

Diğer Gelişmeler

Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Hemşerimiz İsa Özdemir

Doğdukları topraklardan farklı kentlere çeşitli nedenlerle göç eden ve hemşerilik kültürü ile birlikte yaşayan insanlar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir